Zahradní slavnost 2018

V pátek 8. května zavítali mnozí návštěvníci do areálu naší školy, aby se zúčastnili již třetí Zahradní slavnosti na Čtyřce. Sluncem zalitý dvůr se opět rozezněl písněmi dětí z 1. stupně a následně se o příjemnou atmosféru zasloužila hudební skupina BrnKačka. V horkém dni se o občerstvení návštěvníků postarali milé paní kuchařky naší školní jídelny a manželé Kupcovi (Catering Amadeus).

Z pestrého programu si každý mohl vybrat, co mu vyhovovalo. V nabídce byly tvořivé dílničky, sportovní soutěže, prohlídka ekologického areálu, burza žákovských výrobků, prohlídka výtvarných a dalších prací žáků.

Za školní rok se toho i letos mnoho událo, proto bylo opravdu co vystavovat. Kdo měl chuť, mohl si vyzkoušet kvízy na různá témata. Učitelé matematiky si připravili koutek s logickými úlohami. Kdo se chtěl schovat před sluncem, využil možnosti zhlédnout divadelní představení našeho dramatického kroužku. Nikdo z přítomných neměl šanci se nudit a bylo moc fajn vidět učitele, děti, rodiče a další hosty pospolu.

Tímto taktéž moc děkujeme všem sponzorům slavnosti. Atmosféra odpoledne se opravdu vyvedla a zasloužili se o ni zaměstnanci školy tvorbou programu, ale i přítomní milí návštěvníci. Děkujeme všem za účast a přejeme pohodové léto.

Kolektiv zaměstnanců Čtyřky