Úspěchy v jarních atletických soutěžích

Naši atleti se letos probojovali do krajského kola jak v Poháru českého rozhlasu (mladší dívky), tak i v Atletickém čtyřboji (starší chlapci i dívky).

V Novém Městě nad Metují bojovalo družstvo mladších dívek a umístilo se na 5. místě. Nejvýraznějšího úspěchu dosáhla Lucie Kozlová, která výkonem 8,81 s zvítězila v běhu na 60 m a Klára Kesselgruberová skončila na 3. místě ve skoku dalekém s výkonem 418 cm.
Svými bodovými zisky přispěla i Lucie Drahoňovská, Veronika Šolcová, Bára Koláčná, Denisa Rychnová, Ema Macháčková a Anežka Entová.

Velmi úspěšné bylo družstvo starších chlapců v Atletickém čtyřboji v Týništi nad Orlicí, kde s velkým bodovým náskokem chlapci zvítězili a sklidili pochvalu i od organizátorů soutěže. Výkony hovoří za vše: